• Dołącz do nas!

O nas

Organizujemy wyjazdy rowerowe

Działamy aktywnie w Beskidzkim Stowarzyszeniu Sportowym Rysianka w Węgierskiej Górce. Organizujemy rowerowe wypady w Beskidy i inne ciekawe miejsca. Szukamy nowych terenów, które warto odwiedzić na rowerze.

Jesteśmy wiarygodnym Organizatorem, posiadamy Gwarancję Ubezpieczaniową UNIQA oraz Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki   Tak jest „fair” i działamy legalnie!

Prezentowane wyjazdy MTB po Europie to efekt naszych poszukiwań i realizacja marzeń, które traktowaliśmy jako plany odłożone na przyszłość. Ta przyszłość po jakimś czasie stała się teraźniejszością. Jeżeli masz podobne marzenia, to czas je zrealizować ! My Ci w tym pomożemy!

Imprezy rowerowe

Organizujemy w Beskidzie Żywieckim rowerowe zawody sportowe: Duathlon Vertical Rysianka, Uphill Rysianka, Beskidy FAT BIKE Challenge, które zawsze przyciągają mnóstwo miłośników jazdy MTB.

Bierzemy udział w imprezach rowerowych – maratonach MTB w Polsce i zagranicą. Cyklokrpaty, Bike Maraton, Bike Atelier Maraton, HERO Sella Ronda Dolomities. Ale większość czasu spędzamy na spontanicznych wypadach rowerowych w ulubione miejsca , które prezentujemy na tej stronie..

Budujemy infrastrukturę rowerową

Jesteśmy pomysłodawcami, architektami i budowniczymi Parku Rowerowego Rysianka w Węgierskiej Górce, który powstał z pasji do szeroko pojętego kolarstwa.

Własną operatywnością, aktywizacją lokalnej społeczności, determinacją i organizacją działań wybudowaliśmy Bike Park bez pomocy jakiegokolwiek inwestora.  Cieszy widokiem korzystającej młodzieży. Przyjedź i Ty !

SONY DSC

Tomek

Pomysłodawca i założyciel WyjazdyMTB.pl sp. z o.o. Prezes Beskidzkiego Stowarzyszenia Sportowego Rysianka. Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie – Geograf, pasjonat kolarstwa górskiego. Motywator, organizator wyjazdów rowerowych. Trafne decyzje, szybka reakcja, determinacja w działaniu oraz podejmowanie wyzwań organizacyjnych to coś co go kręci.

WWWW

Mariusz

Współorganizator WyjzdyMTB.pl sp. z o.o. Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie – Geograf, pasjonat MTB, człowiek „tysiąca spraw” na głowie. Podąża za swoim przeznaczeniem jakie niesie mu los szczęścia. Opanowany, mający świetne pomysły, a wyjścia z trudnych sytuacji stresowych załatwia w sekundę. Wsparcie administracyjne naszych działań podczas wyjazdów.

Piotr

Piotrek

Miłośnik MTB i Enduro. Właściciel firmy eventowej TRIPART zajmującej się przygotowaniem i oprawą podczas naszych wyjazdów MTB i organizowanych imprez sportowych. Tripart.pl