• Dołącz do nas!

Dla Firm

WYJAZDY DLA FIRM

Rowerowy sposób na Twój Event!

Podczas organizacji rowerowego eventu zadbamy o wybór atrakcyjnej lokalizacji z odpowiednią infrastrukturą hotelową, zapewnimy sprzęt, wybierzemy warianty trasy i dopasujemy je do oczekiwań oraz umiejętności uczestników. Zajmiemy się transportem, organizacją posiłków i napojów, zapewnimy przewodników, wsparcie techniczne, opiekę  przedmedyczną, ubezpieczenie.

Posiadamy  doświadczenie w organizowaniu wypraw i rajdów zarówno na terenach nizinnych, jak i górskich w najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy. Gwarantujemy moc pozytywnych wrażeń i fantastycznych wspomnień!

Kiedy ROWER staje elementem bardziej rozbudowanego eventu firmowego, wówczas zajmujemy się pełną jego oprawą. Organizujemy technikę sceniczną i strefę cateringową, przygotowujemy numery startowe, zapewniamy sędziów i profesjonalny pomiar czasu, drukujemy mapy, organizujemy biuro startowe, koordynujemy działania służb porządkowych i ratowniczych.

Nasze doświadczenie EVENTOWE wynika z bezpośredniej współpracy z Agencją Eventową TRIPART, z którą mamy przyjemność realizować projekty dla dużych korporacji.

Potrzebujesz ofertę? Napisz do nas!

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).