• Dołącz do nas!

Dla Firm

WYJAZDY DLA FIRM

Rowerowy sposób na Twój Event!

Podczas organizacji rowerowego eventu zadbamy o wybór atrakcyjnej lokalizacji z odpowiednią infrastrukturą hotelową, zapewnimy sprzęt, wybierzemy warianty trasy i dopasujemy je do oczekiwań oraz umiejętności uczestników. Zajmiemy się transportem, organizacją posiłków i napojów, zapewnimy przewodników, wsparcie techniczne, opiekę  przedmedyczną, ubezpieczenie.

Posiadamy  doświadczenie w organizowaniu wypraw i rajdów zarówno na terenach nizinnych, jak i górskich w najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy. Gwarantujemy moc pozytywnych wrażeń i fantastycznych wspomnień!

Kiedy ROWER staje elementem bardziej rozbudowanego eventu firmowego, wówczas zajmujemy się pełną jego oprawą. Organizujemy technikę sceniczną i strefę cateringową, przygotowujemy numery startowe, zapewniamy sędziów i profesjonalny pomiar czasu, drukujemy mapy, organizujemy biuro startowe, koordynujemy działania służb porządkowych i ratowniczych.

Nasze doświadczenie EVENTOWE wynika z bezpośredniej współpracy z Agencją Eventową TRIPART, z którą mamy przyjemność realizować projekty dla dużych korporacji.

Potrzebujesz ofertę? Napisz do nas!