• Dołącz do nas!

Saalbach, Leogang – enduro

Opis wyjazdu

Wyjazd do Saalbach – Leogang to absolutny klasyk enduro naszych wyjazdów. Piękne, wysokie góry i duża ilość alpejskich tras zjazdowych. Bikepark Saalbach-Hinterglemm oferuje trasy o zróżnicowanej trudności. To miejsce idealne dla Ciebie by doszlifować technikę i odpocząć trochę od podjazdów. Mamy tu trasy typowe do DH, ale większość to trasy pod enduro i singiel tracki typu flow, które ujeżdżają początkujący i śrenio-zaawansowani rowerzyści. Połączenie tych singiel-tracków i alpejskich krajobrazów sprawia, że chce się tu być i cieszyć jazdą.

Formuła wyjazdu. Wyjazd stacjonarny. Mieszkamy w jednym miejscu i wyruszamy codzienne na trasy zjazdowe kompleksu Bike Parku. Do dyspozycji kilka wyciągów które przemieszczą nam tam gdzie sobie zapragniemy. Tydzień w tym miejscu wykorzystamy na doskonalenie techniki i kondycji oraz na wspólną zabawę. Wyjazd zadowoli rowerzystę, który chce łączyć przyjemność zjazdów z dawką adrenaliny oraz delektowania się widokami. Trasy od łatwych Blue Line po bardziej wymagające w Leogang znane z rozgrywanych tam pucharów świata. Od sztucznie usypanych band, kładek, dropów po naturalne szlaki na których nie można się nudzić!

Zakwaterowanie. Zakwaterowanie w hotelu apartamentowym w centrum – Saalbach Residence Kristall by VAYA . 5 – sypialniowy apartament z kuchnią i dwiema łazienkami Pokoje 2 – osobowe, kuchnia. Przechowalnia na rowery. Obok kolejka Schatter X-press. Wszystko to daje nam komfort logistyczny i świetną miejscówkę na wieczory integracyjne w miasteczku.

Wyżywienie. W apartamencie znajduje się kuchnia w której można przygotowywać sobie posiłki. Zwykle śniadania każdy organizuje sobie sam mając swoje poranne nawyki żywieniowe. Zatrzymujemy się przy restauracyjkach usytuowanych przy trasach zajazdowych. Po powrocie  (gondole jeżdżą do 16.30) robimy wspólny posiłek i zasiadamy do obiadu lub jemy na mieście. Wieczorem wychodzimy na pole(dwór) do miasteczka, aby zasiąść do wieczornych dyskusji na luźne tematy rowerowo-obyczajowe.


HOTEL

Program

Dzień 1 – wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Planowane dotarcie do Saalbach tego samego dnia popołudniu. Zakwaterowanie, odbiór Joker Card. Zapoznanie się z planem tras zjazdowych i omówienie spraw organizacyjnych.

Dzień 2-6 – jazda w Saalbach/Leogang (kliknij w mapę – powiększ)

 

Nasz plan dnia:
9.30-16.30 – jazda w bikeparku Saalbach/Hinterglemm/Leogang

od 16.30 – czas wolny – zamykają wyciągi

kliknij mapę – powiększ


Joker Card dla każdego uczestnika!!! Uprawnia do 30% zniżki przy zakupie biletu/karnetów. Zazwyczaj kupujemy 5 – dniowy karnet, którego koszt ze zniżką Joker Card wynosi 125 € (w przeliczeniu wychodzi ok 120zł/dzień)  i można śmigać po wszystkich trasach regionie Saalbach – Hinterglemm – Leogang…  od rana – 9.00, do popołudnia – 16.30 korzystając ze wszystkich czynny wyciągów w sezonie letnim.

Info dodatkowe

Możliwość bezpłatnego parkingu prywatnego samochodu w Węgierskiej Górce na czas wyjazdu. Wyjazd z Polski 18.08 (wtorek) godz. 4.00. Powrót we wtorek 25.08 godzinach porannych

Szczegóły wyjazdu

Saalbach, Leogang – enduro
Data Termin: 18 - 25 lipca 2023 20230718 20230725
Miejsce Miejsce: Saalbach - Leogang
Zakwaterowanie Zakwaterowanie: Hotel apartamentowy
Wyżywienie Wyżywienie: Własne
Transport Transport: Bus
Technika Technika:
Kondycja Kondycja:
Cena Cena: 2900 zł PLN 2900 20230718

Saalbach - Leogang Saalbach - Leogang
Tego miejsca nie trzeba reklamować i zachęcać do jego odwiedzenia. Najlepsze trasy zjazdowe w Austrii. Saalbach - Hinterglemm i Leogang to kultowe miejscówy z mnóstwem tras do wyboru. Początkujący zjazdowcy znajdą odpowiednie trasy dla siebie, a doświadczeni będą wykorzystywać swoje umiejętności na tych bardziej wymagających singlach. Co roku przyjeżdżając w to miejsce, ciężko jest nas z niego wygonić.

Warunki

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w hotelu apartamentowym 4 – gwiazdkowym
 • przejazd komfortowym busem
 • Joker Card – 30 % zniżki na nielimitowane korzystanie z wyciągów gondolowych w Saalbach-Hinterglemm i Leogang
 • transport bagaży/rowerów
 • ubezpieczenie KL i NW
 • opłatę klimatyczną
 • składkę na TFG

Cena nie obejmuje:

 • wyżywienia
 • biletów/karnetów na gondolę

Wyjazd dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych uczestników mających świadomość jazdy w wymagającym terenie. Znających swoje możliwości i mentalnie przygotowanych na czyhające zagrożenia związane z eksplozją endorfin, wybuchem pozytywnej energii i napadem chronicznego, często niekontrolowanego śmiechu jakie niesie ze sobą kolarstwo grawitacyjne. 

Wyjazd odpowiedni dla rowerów:

GALERIA

Formularz rezerwacji

  [dynamichidden post-title class:form-control class:form-control-lg "CF7_get_post_var key='title'"]

  W załączniku dodaj wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (pdf, jpg, doc, docx).
  Formularz dostępny do pobrania wyżej w szczegółach wyjazdu.
  Po wysłaniu wiadomości otrzymasz informacje odnośnie płatności za wyjazd.