• Dołącz do nas!

Jezioro GARDA III

Opis wyjazdu

Jezioro Garda to wdzięczne miejsce dla miłośników MTB. Zapoznajemy się z terenami, które są świetnym miejscem na tygodniowy lub dłuższy wypad z przyjaciółmi na rowery.

Jeździmy w grupie, odwiedzamy najciekawsze miejsca, do których można się dostać na dwóch kółkach. Wspinamy się na przełęcze, zdobywamy szczyty i dokręcamy na zjazdach!

Zakwaterowani jesteśmy w hotelu w którym mamy do dyspozycji 2-sypialniowe apartamenty w uroczym miasteczku Riva del Garda, które oferuje wiele atrakcji po całodniowej wycieczce. Stylowe kafejki i stara zabudowa tworzą świetną atmosferę.

Kultowe miejsce na mapie każdego bikera. Różnorodność tras i widoków, które cieszą oko i nogę. To miejsce jest notorycznie ujeżdżane przez kolarzy górskich jak i szosowych.

W programie jest podane „menu” na każdy dzień, a w galerii m.in. mapy z trasami. Nie będziecie się nudzić!

Program

MTB:

1. Dzień 37km   Lago di Tenno

2. Dzień 60 km   Lago di Ledro – Passo Guli

3. Dzień 43 km  Monte Stivo

4. Dzień  80 km  Lago Ledro – Passo Tremalzo – Limone

5. Dzień  58 km   Monte Altissimo di Nago – Monte Baldo

6. Dzień 42 km   Passo Rocchetta-Bocca Fortini-Ledro-Riva Garda

7. Dzień  48 km   Monte Bianina

*Program stanowi propozycję na poszczególne dni. Możliwe są modyfikacje tras, zmiany kolejności i inne korekty podyktowane stanem kondycji grupy, warunkami atmosferycznymi lub sytuacjami jakie zastaniemy na miejscu, a których organizator nie mógł przewidzieć.

Informacje dodatkowe

Dojazd własny na miejsce zbiórki w Węgierskiej Górce. Bezpłatna opcja pozostawienia prywatnego samochodu w miejscu wyjazdu. Wyjazd z Polski 07.10 (piątek) w godzinach wieczornych. Powrót 15.10 (sobota) w godzinach wieczornych.

Wyjazdy rozpoczynamy codziennie o 9.00, aby cieszyć się widokami porannego słońca, które nad Gardą oświetla w widowiskowy sposób skały robiąc duże wrażenie. Jeździmy do popołudnia. Około godziny 16.00-17.00 wracamy z tras. Wieczorem jest czas na wyjście do miasteczka, nad jezioro aby posiedzieć w kafejkach w klimatycznych uliczkach przy lampce wina i pizzy.

Wyżywienie jest we własnym zakresie. Do supermarketu, gdzie robimy zakupy mamy około 10 minut piechotą. Jak również do najbliższej restauracji ze świetnym menu. 

Szczegóły wyjazdu

Jezioro GARDA III
Data Termin: 8 - 15 października 2022 20221008 20221015
Miejsce Miejsce: Riva del Garda
Zakwaterowanie Zakwaterowanie: Hotel apartamentowy
Wyżywienie Wyżywienie: Własne
Transport Transport: Bus
Technika Technika:
Kondycja Kondycja:
Cena Cena: 2190 zł PLN 2190 20221008

Riva del Garda Riva del Garda
Październik to miesiąc w którym nie ma już takiego tłoku w miasteczku, a szlaki mają swój niepowtarzalny klimat. Dobrze jest wykorzystać ten miesiąc na wyjazd nad Jezioro Garda. Tutejsze trasy oraz wspaniałe widoki ze szlaków otaczających jezioro świetnie nas zresetują. Letnia pogoda w tym okresie sprzyja rowerowym wycieczkom. Różnorodność tras i ich duży wybór sprawia, że rowerzyści chętnie tutaj przybywają, aby cieszyć się jazdą MTB. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Tydzień na szlakach wokół Jeziora Garda, jazda w malowniczych zatoczkach i po widokowych przełęczach zachwycają. Passo Tremalzo, Monte Baldo, Lago Ledro i inne perełki czekają!

Warunki

Cena obejmuje:

  • noclegi w hotelu apartamentowym
  • opiekę przewodnika
  • ślady tras gpx
  • przejazd komfortowym busem
  • transport bagaży/rowerów
  • ubezpieczenie KL i NW
  • opłatę klimatyczną
  • składkę na TFG i TFP

 

Cena nie obejmuje:

  • wyżywienia

GALERIA

Wyślij zapytanie