• Dołącz do nas!

Jezioro GARDA I

Opis wyjazdu

Jezioro Garda to wdzięczne miejsce dla miłośników MTB. Zapoznajemy się z terenami, które są świetnym miejscem na tygodniowy lub dłuższy wypad z przyjaciółmi na rowery.

Jeździmy w grupie, odwiedzamy najciekawsze miejsca, do których można się dostać na dwóch kółkach. Wspinamy się na przełęcze, zdobywamy szczyty i dokręcamy na zjazdach!

Zakwaterowani jesteśmy w hotelu w którym mamy do dyspozycji 2-sypialniowe apartamenty w uroczym miasteczku Riva del Garda, które oferuje wiele atrakcji po całodniowej wycieczce. Stylowe kafejki i stara zabudowa tworzą świetną atmosferę.

Kultowe miejsce na mapie każdego bikera. Różnorodność tras i widoków, które cieszą oko i nogę. To miejsce jest notorycznie ujeżdżane przez kolarzy górskich jak i szosowych.

W programie jest podane „menu” na każdy dzień, a w galerii m.in. mapy z trasami. Nie będziecie się nudzić!

Program

MTB:

1. Dzień 37km   Lago di Tenno

2. Dzień 60 km   Lago di Ledro – Passo Guli

3. Dzień 43 km  Monte Stivo

4. Dzień  80 km  Lago Ledro – Passo Tremalzo – Limone

5. Dzień  58 km   Monte Altissimo di Nago – Monte Baldo

6. Dzień 42 km   Passo Rocchetta-Bocca Fortini-Ledro-Riva Garda

7. Dzień  48 km   Monte Bianina

*Program stanowi propozycję na poszczególne dni. Możliwe są modyfikacje tras, zmiany kolejności i inne korekty podyktowane stanem kondycji grupy, warunkami atmosferycznymi lub sytuacjami jakie zastaniemy na miejscu, a których organizator nie mógł przewidzieć.

Informacje dodatkowe

Wyjazdy rozpoczynamy codziennie o 9.00, aby cieszyć się widokami porannego słońca, które nad Gardą oświetla w widowiskowy sposób skały robiąc duże wrażenie. Jeździmy do popołudnia. Około godziny 16.00-17.00 wracamy z tras. Wieczorem jest czas na wyjście do miasteczka, nad jezioro aby posiedzieć w kafejkach w klimatycznych uliczkach przy lampce wina i pizzy.

Wyżywienie jest we własnym zakresie. Do supermarketu, gdzie robimy zakupy mamy około 10 minut piechotą. Jak również do najbliższej restauracji ze świetnym menu. 

Dojazd własny na miejsce zbiórki w Węgierskiej Górce. Bezpłatna opcja pozostawienia prywatnego samochodu w miejscu wyjazdu. Wyjazd z Polski 24.06 (piątek) w godzinach wieczornych. Powrót do Polski 02.07 (sobota) w godzinach wieczornych.

Szczegóły wyjazdu

Jezioro GARDA I
Data Termin: 25 czerwca - 2 lipca 2022 20220625 20220702
Miejsce Miejsce: Riva del Garda
Zakwaterowanie Zakwaterowanie: Hotel apartamentowy
Wyżywienie Wyżywienie: Własne
Transport Transport: Bus
Technika Technika:
Kondycja Kondycja:
Cena Cena: 2190 zł PLN 2190 20220625

Riva del Garda Riva del Garda
Początek wakacji dobrze jest wykorzystać na wyjazd nad Jezioro Garda. Tutejsze trasy oraz wspaniałe widoki ze szlaków otaczających jezioro świetnie nas zresetują. Różnorodność tras i ich duży wybór sprawia, że rowerzyści chętnie tutaj przybywają, aby cieszyć się jazdą MTB. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Tydzień na szlakach wokół Jeziora Garda, jazda w malowniczych zatoczkach i po widokowych przełęczach zachwycają. Passo Tremalzo, Monte Baldo, Lago Ledro i inne perełki czekają!

Warunki

Cena obejmuje:

  • noclegi w hotelu apartamentowym
  • opiekę przewodnika
  • ślady tras gpx
  • przejazd komfortowym busem
  • transport bagaży/rowerów
  • ubezpieczenie KL i NW
  • opłatę klimatyczną
  • składkę na TFG i TFP

 

Cena nie obejmuje:

  • wyżywienia

GALERIA

Wyślij zapytanie