• Dołącz do nas!

HERO Sella Ronda

Opis wyjazdu

To przygoda życia! Pierwszy raz gdy pojechaliśmy w Dolomity to wrażenia jakie na nas wywarły góry pozostały jeszcze długo po powrocie. Od dłuższego czasu wracamy w te piękne, włoskie krajobrazy poszarpanych górskich szczytów, aby cieszyć się jazdą MTB. HERO Dolomites  Sella Ronda to maraton, o którym słyszeli wszyscy miłośnicy dwóch kółek, ale nie wszyscy się jeszcze zdecydowali wystartować. Część uczestników będzie startować, a reszta na trasie będzie ich dopingować. Przez te kilka dni poznamy kilka pięknych tras, wijących się wokół Sella Ronda, wyjazd sportowo – rekreacyjny.

Dystans i przewyższenie robią wrażenie, ale wszystko jest do wyjechania lub wydreptania. Jedziemy kilka dni wcześniej, aby oswoić się z monumentalnym widokiem Sassolungo i wysokością prawie 1500m n.p.m. na której usytuowany jest hotel.

Selva di Gardena podczas imprezy zamienia się w jedno wielkie miasteczko zawodów, które żyje intensywnie bikerami z całego świata. Warto się wybrać i wziąć udział jako zawodnik lub kibic dopingujący HEROicznym uczestnikom zawodów. http://www.herodolomites.com

Program

Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych 15.06 w środę

1. DZIEŃ 40 km  Przyjazd do Selva di Val Gardena przed południem. Trip w pobliskie trasy St Jacobs.

2. DZIEŃ  45 km Jedziemy do Canazei i na Passo Duron. Ostatnie ok 25 kilometrów pojedziemy trasą HERO !

3. DZIEŃ  86 km / 4500 m lub 60 km/ 3000 m HERO Dolomites – BIG RACE DAY !!!  Spotykamy się na mecie. Wieczorem After Party !!!

4. DZIEŃ – 45km Jazda w pobliskie doliny i rozjazd.

5. DZIEŃ – 50 km

6. DZIEŃ –

7 DZIEŃ  Powtót do Polski. Wyjazd ok 10.00 Planowany przyjazd 22.00

Info dodatkowe

Część z uczestników wyjazdu startuje w maratonie, a inny jadą towarzysko kibicować. W dni poprzedzające wyścig wybieramy się na przejażdżki po Dolomitach.

W hotelu możliwość wykupienia śniadań w formie bufetu, restauracja serwuje specjały z Południowego Tyrolu. Hotel oferuje spa z krytym basenem oraz apartamenty z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Szczegóły wyjazdu

HERO Sella Ronda
Data Termin: 16 - 22 czerwca 2022 20220616 20220622
Miejsce Miejsce: Selva di Gardena, Włochy
Zakwaterowanie Zakwaterowanie: Hotel apartamentowy
Wyżywienie Wyżywienie: Własne
Transport Transport: Bus
Technika Technika:
Kondycja Kondycja:
Cena Cena: 2650 zł PLN 2650 20220616

Selva di Gardena, Włochy Selva di Gardena, Włochy
HERO Dolomites to jedna z "najpiękniejszych" imprez rowerowych odbywających się w Europie. Krajobraz strzelistych wzniesień Dolomitów towarzyszy rowerzystom podczas wędrówki. W tym, jednym z najpiękniejszych miejsc do uprawiania MTB, spotykają się miłośnicy jazdy na dwóch kółkach, aby stanąć w szranki z Dolomitami i własnymi słabościami. Gwarantuję, że jak już raz pojedziesz w Dolomity to będziesz chciał tu znowu przyjechać. Monumentalne skały, specyficzne dla Dolomitów przyciągają jak magnes. Wystartuj lub pojedź kibicować na HERO ! Odwiedź Dolomity na MTB.

Warunki

GALERIA

Formularz rezerwacji

    [dynamichidden post-title class:form-control class:form-control-lg "CF7_get_post_var key='title'"]

    W załączniku dodaj wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (pdf, jpg, doc, docx).
    Formularz dostępny do pobrania wyżej w szczegółach wyjazdu.
    Po wysłaniu wiadomości otrzymasz informacje odnośnie płatności za wyjazd.